Katarzyna Domańska-Mołdawa dołącza do INSOL Europe

Jest nam miło poinformować, że w dn. 21 czerwca 2018 r. adwokat Dr Katarzyna Domańska-Mołdawa, partner w kancelarii BSJP, została przyjęta w poczet członków INSOL Europe.

Założona w 1981 r. we Francji organizacja, która obecnie zrzesza ponad 1250 specjalistów z 50 krajów na świecie, zajmuje się szeroko rozumianymi kwestiami związanymi z niewypłacalnością i restrukturyzacją przedsiębiorstw.

Poza współpracą w zakresie praktyki gospodarczej i wyminą doświadczeń zawodowych, profesjonaliści z INSOL Europe biorą aktywny udział w badaniach naukowych i opiniowaniu nowych rozwiązań legislacyjnych w zakresie niewypłacalności i restrukturyzacji, a także wymianie informacji z oficjalnymi europejskimi i międzynarodowymi organami, których te procedury dotyczą.

Ponadto profesjonaliści z INSOL Europe spotykają się na licznych międzynarodowych i regionalnych kongresach i konferencjach.


Więcej informacji nt. współpracy z INSOl Europe udzieli Państwu Dr Katarzyna Domańska-Mołdawa (katarzyna.domanska-moldawa@bsjp.pl).