BSJP gospodarzem 3 edycji ADVOC REAL ESTATE CONFERENCE

Kancelaria BSJP Brockhuis Jurczak Prusak oraz międzynarodowa sieć niezależnych kancelarii prawniczych ADVOC

zapraszają na 

trzecią edycję ADVOC REAL ESTATE CONFERENCE,

która odbędzie się 21 kwietnia 2017 r. w Warszawie.

BSJP ma zaszczyt być gospodarzem wydarzenia.


Konferencja stanowi kontynuację cyklu zapoczątkowanego w 2015 roku w Berlinie i corocznie przyciąga zarówno graczy europejskiego rynku nieruchomości, jak i specjalistów w zakresie prawa nieruchomości z Europy i świata. To doskonała okazja, aby spotkać się w gronie naszych klientów oraz partnerów biznesowych i zaangażować w żywą dyskusję z kluczowymi ekspertami z branży, zidentyfikować nowe trendy, możliwości inwestycyjne i kierunki rozwoju rynku na najbliższe miesiące.

Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem: "INWESTYCJE W SEKTORZE HOSPITALITY I EWOLUCJA RYNKU W KIERUNKU NOWYCH MODELI USŁUG HOSPITALITY".

Obok kwestii inwestycji w rynek usług hospitality i towarzyszących im instrumentów prawnych, konferencja podejmie szereg gorących tematów związanych z dynamiką branży, takich jak np. ewolucja modeli usług hotelowych czy wpływ innowacji technologicznych na kształt rynku usług hospitality.

Po zakończeniu części merytorycznej zapraszamy Państwa na uroczyste otwarcie nowego biura BSJP w Warszawie. W ten wyjątkowy wieczór będziemy mieli przyjemność zaprezentować Państwu po praz pierwszy nową siedzibę kancelarii i zaprosić Państwa do wspólnego świętowania 15-lecia firmy. 

Harmonogram wydarzenia:

10:30-16:00 Konferencja
Intercontinental Hotel, Emilii Plater 49, 00-125 Warszawa
Chopin + Paderewski room

18:00 Kolacja pokonferencyjna
Strefa Restaurant & Bar, Próżna 9, 00-107 Warszawa


SZCZEGÓŁOWY PROGRAM KONFERENCJIZapraszamy do udziału w wydarzeniu. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w załączonym programie. 

Termin rejestracji na konferencję został przedłużony do 31 marca 2017 r.


Załącznik

3rd advoc real estate conference_hotel reservation form.pdf